• domoj
  • v-izbrannoe
  • karta-sajta
Висновки Енергозбереження, Екології

Висновок екології (озоноруйнуючі речовини)

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2008 №1123 «Про затвердження переліків товарів експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та обсягів квот» проводиться процедура аналізу та видається відповідний документ, в якому зазначено чи підлягає дана продукція ліцензуванню чи ні. Для отримання висновку подається пакет документів, про перелік яких ви можете дізнатися у наших менеджерів.
 

Державна експертиза Енергозбереження

Згідно Указу Президента України розформований Державний комітет України по енергозбереженню. Відповідно, в найближчий час очікується припинення проведення державної експертизи по енергозбереженню. Проте, в зв’язку з тим, що висновки державної експертизи по енергозбереженню, все ще актуальні, опишемо цю систему.

У відповідності з прийнятим Законом "Про енергозбереження" 74/94-ВР, 15 липня 1998 р. була прийнята постанова Кабінету Міністрів №1094 "Про державну експертизу по енергозбереженню".

Згідно даної постанови було розроблено «Положення про державну експертизу по енергозбереженню», текст якого наказував органам митної служби з 1 січня 1999 р. розпочати здійснення митного оформлення продукції тільки, якщо державна експертиза видали позитивний висновок з енергозбереження на энергоємних технологіях, матеріали, товари відповідно Переліку, затвердженого Державним комітетом з енергозбереження. Державна експертиза з енергозбереження являє собою комплекс заходів для встановлення відповідності энергоємних матеріалів, технологій и техніки стандартам, нормативам і нормам енергозбереження, встановлених законодавством. Відповідно «Інструкції про порядок передачі документації та здійсненню державної експертизи по енергозбереженню», затвердженої Наказом Державного комітету України по енергозбереженню 09.03.99 №15 замовник повинен надати доволі широкий Перелік даних на кожен вид товару.

На висновок державної експертизи з енергозбереження подаються:

  • сертифікат (копія);
  • заява;
  • технічний паспорт (оригінал);
  • умови сервісного обслуговування, наявність можливості комплектування;
  • технічні характеристики і вимоги до умов експлуатації;
  • інша документація, в залежності від технічних вимог до товару.

Підсумковий висновок державної експертизи про відповідність об’єкту нормативним актам з питань енергозбереження являється основою для митного оформлення товарів.


Нам довіряють
Детальніше...